WELDEO GroupMonitoring
Nasza firma specjalizuje się w montażu systemów telewizji przemysłowej. Używamy sprzętu tylko sprawdzonych producentów oraz korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań. Dzięki temu masz gwarancję najwyżej jakości i długoletniej pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia i potrzeb klienta, dobieramy sprzęt w zależności od jego przeznaczenia. Firma posiada również dział zajmujący się obróbką metali, dzięki temu możemy wykonać nieszablonowe uchwyty do specjalnych potrzeb tak aby zapewnić kamerze najlepszy punkt obserwacyjny a przy tym zachować wysoki poziom estetyczny.
Systemy Alarmowe
System alarmowy oferuje znacznie więcej, niż sobie wyobrażamy. Możemy podłączyć miedzy innymi czujniki dymu, gazu, zalania, czujnik zbicia szyby czy czujniki magnetyczne informujące o próbie otwarcia okna lub drzwi. Możemy wykorzystać nasz alarm również do sterowania, za jego pośrednictwem możemy otworzyć bramę, zamknąć rolety czy włączyć światło. Montowane przez naszą firmę alarmy to gwarancja bezpieczeństwa. Zakładamy alarmy tylko sprawdzonych producentów oraz zapewniamy pomoc przy doborze sprzętu. Nasza firma zajmuję się montażem systemów przewodowych oraz bezprzewodowych.
Napędy Bram
Świadczymy również usługę montażu nowych oraz wymiany starszych napędów nie tylko do bram przesuwnych ale również skrzydłowych czy garażowych. W trosce o jakość wykonywanych przez nas usług, staramy się zapewnić naszym klientom prawidłową pracę na lata a ryzyko usterki zniwelować do minimum. Korzystamy tylko z urządzeń sprawdzonych producentów, miedzy innymi do instalacji wykorzystujemy sprzęt dostarczany przez austriacką firmę Tousek.
Zobacz również: Balustrady
stat4u

WELDEO Łukasz Toczek © 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone